330 بازدید / در آموزش وردپرس / توسط

مرتب سازی برگه ها با Simple Page Ordering

 

 

با سلام

در وردپرس برگه های منتشر می شود و ترتیب این برگه ها به صورت لیست در صفحه ای با عنوان “همه برگه ها” جمع آوری شده اند و همانطور که ملاحظه می کنید به نظم آنان، همه از جدید به قدیمی لیست شده است. برای ممرتب سازی برگه ها در وردپرس نیاز به کدنویسی است و ممکن است مشکلاتی رخ دهد ولی اینجاست که این افزونه کاربردی وردپرس به کمک افراد مبتدی و یا آنانی که حوصله کدنویسی ندارند رسیده است.

 

مرتب سازی برگه ها در وردپرس با Simple Page Ordering

مرتب سازی برگه ها در وردپرس را با افزونه کاربردی وردپرس که در مخزن وردپرس در دسته بندی افزونه کاربردی به ثبت رسیده است می توان انجام داد.
تا کنون بیش از ۲۰۰۰۰۰ دانلود ، نصب و فعال سازی شده است و یکی از افزونه های مطرح و معروف وردپرس به شما می رود.

آموزش کار با افزونه کاربردی وردپرس Simple Page Ordering

ابتدا این افزونه کاربردی وردپرس را از مخزن وردپرس، سپس از دسته بندی افزونه های کاربردی وردپرس این افزونه را دانلود و در وردپرس سایت خود نصب و فعال سازی می کنیم.
این افزونه که برای مرتب سازی برگه ها در وردپرس می باشد، تنظیمات خاصی ندارد و فقط کافیست که از منوی پیشخوان وردپرس سایت خود وارد بخش برگه ها و از زیر منو های آن روی گزینه “همه برگه ها” کلیک کنیم .

 

با ورود به این بخش تمامی برگه های وردپرس که تا کنون منتشر کرده ایم یا به عنوان پیش نویس ذخیره کرده ایم به ما نمایش داده می شود.
برای مرتب سازی برگه ها در وردپرس در این قسمت ما دو راه حل در پیش داریم :

مرتب سازی بر اساس تاریخ انتشار
مرتب سازی با کشیدن و رها کردن
من در این آموزش برگه ها را بر اساس تاریخ انتشار آن مرتب سازی کردم و شما هم میتوانید از این روش و یا اینکه از کشیدن و رها کردن انان استفاده کنید.

موفق و پیروز و سربلند باشید.

دانلود افزونه Simple Page Ordering

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *